Skup znaczków od lat jest w kręgu moich zainteresowań. Dokonuję bezpłatnych wycen oraz skupuje je za gotówkę. Oferuję najwyższe ceny rynkowe oraz dojeżdżam do klienta na terenie całej Polski, po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych.

Jestem zainteresowany skupem znaczków różnego rodzaju – pojedynczych, całych filatelistycznych kolekcji, zbiorów tematycznych czy zestawów powystawowych. W zakładce „Poszukujemy” dokładnie są wyszczególnione pozycje, na których mi najbardziej zależy. Oprócz samych znaczków skupuje również wszystko związane z filatelistyką – kartki pocztowe z obiegu oraz czyste, karty czy nawet stare listy.

W przypadku znaczków wchodzących w skład dużych kolekcji filatelistycznych czy zbiorów tematycznych – nie dokonuję ich dekompletacji, wybierając tylko najciekawsze pozycje. Zawsze skupuję całe zbiory.

Dokonuję ustnej wyceny znaczków bezpłatnie. Zawiera ona szacunkową wartość rynkową, którą opracowuje na podstawie skrupulatnego przejrzenia dostarczonego zbioru czy kolekcji. Na podstawie oględzin, przedstawiam informacje na temat zbioru – jakie są jego mocne i słabe strony oraz określam ich wartość. W razie zainteresowania proponuje skup znaczków od razu za gotówkę.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani sprzedażą proszę o kontakt – tel. 795 607 150.

Facebook